Znížené ceny Sada magnetických rias Ardell Pre-cut Demi Wispies ( s aplikátorom)

Sada magnetických rias Ardell Pre-cut Demi Wispies s aplikátorom

Vaša obľúbená značka Ardell rozšírila svoju ponuku o úžasné magnetické riasy! Táto sada je špecifická v tom, že obsahuje 2 časti - vrchnú a spodnú, pričom spodná časť je rozdelená na ďalšie 2 pre uľahčenie aplikácie.
Špeciálne strihané mihalnice Vaše riasy predĺžia, zahustia a zvýraznia Váš pohľad. Riasy sa vďaka drobným magnetom ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane. Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, určite budete nadšená. 

Súčasťou balenia je aj aplikátor magnetických rias.

Použitie: 

  • Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden zo štyroch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  • Následne upevnite nad Vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  • Vezmite si jednu spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod Vaše vlastné riasy bližšie k vnútornému kútiku oka. Potom priložte druhú časť pri vonkajšej časti oka. Miniatúrne magnety obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  • Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.

Viac detailov

13,57 €

-15%

15,96 €

70471

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (1)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
3,00/5
1 Recenzia Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(3/5

Celkom fajn mihy, aj pekne držia a nie je ani veľmi problém ich nasadiť ako pri niektorých iných. V balení je priložená aj pinzeta s magnetmi pre ľahšiu manipuláciu a aplikáciu ale ide to pekne aj bez nej..čo sa týka nejakej reakcie alebo dráždenia očí prípadne slzenie, tak u mňa sa nič neprejavilo, iba cítiť že ich máte na oku..

Stránka: 1

3 iných produktov v tejto kategórii

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež