Rýchloschnúce tmavé lepidlo Ardell DUO 5 g

Dokonalý pohľad už za pár sekúnd dosiahnete s použitím tohto lepidla na umelé mihalnice od americkej značky Ardell. Lepidlo je rýchloschnúce vďaka čomu už nemusíte dlhé chvíle čakať na zaschnutie lepidla. Po zaschnutí je lepidlo tmavé, preto je vhodné ho kombinovať s výraznejším líčením či čiernou očnou linkou. Lepidlo je vodeodolné a po nanesení vydrží od rána do večera bez toho, aby poškodilo Vaše riasy. Avšak aby nedochádzalo k ničeniu Vašich rias, nezabúdajte pred spaním vždy umelé mihalnice aj lepidlo dôkladne odstráiť. Pre odstránenie odporúčame použiť odstraňovač umelých mihalníc. Lepidlo neobsahuje latex ani formaldehyd. Má mäkký silikonový aplikátor.

Použitie: Naneste na jednotlivé trsy umelých mihalníc. Počkajte 30 sekúnd a nalepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.

Hmotnosť: 5 g

Zloženie: Ingredients: Acrylates; Ethylhexylacrylate Copolymer; Alcohol Denat.; AMP-Acrylates Copolymer; Phenoxyethanol; Ethylhexyglycerin; Citric Acid; Sorbitol; Sodium Carbonate; Ceteareth-25; Carbon Black (CI77266)

Viac detailov

7,90 €

LEP-ARD-67582

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (0)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
0/5
0 (počet hodnotení) Pridať recenziu

11 iných produktov v tejto kategórii