Čierne lepidlo so štětcom Ardell Brush On s Biotínom a ružovou vodou

Toto lepidlo je bezlatexové  a je vhodné pre zákazníčky s alergiou na latex. Praktickým štetčekom umiestnite lepidlo presne a ľahko tam, kam potrebujete. Lepidlo Ardell Brush On Eyelash Adhesive obsahuje vitamín krásy Biotin a ružovú vodu.

Špeciálne priesvitné lepidlo so štetčekom určené pre trsy umelých mihalníc. Šetrné pre prirodzené mihalnice a pokožku. Nevytvára žmolky, nedráždi oči a rýchlo schne. Vhodné na prilepenie akýchkoľvek trsov umelých mihalníc. 

Toto lepidlo nedráždi oči a zároveň je skutočne veľmi jemné k očnému okoliu. Vôbec sa tak nemusíte obávať, že by Vám použitie tohto lepidla mohlo spôsobovať nepríjemnosti.

Lepidlo má dlhú výdrž - po nanesení vydrží od rána do večera bez toho, aby poškodilo Vaše riasy. Avšak aby nedochádzalo k ničeniu Vašich rias, nezabúdajte pred spaním vždy umelé mihalnice aj lepidlo dôkladne odstráiť.Pre odstránenie odporúčame použiť odstraňovač umelých mihalníc.

Použitie: Naneste na jednotlivé trsy umelých mihalníc. Počkajte 30 sekúnd a nalepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.

Objem: 5 ml

Zloženie: Akryláty, akrylátový kopolymér, alkoholový denat, extrakt z kvetov Rosa Centifolia, biotín, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, parfum, kyselina citrónová, sorbitol, uhličitan sodný, ceteareth-25, Black 2 (CI77266)

Viac detailov

5,80 €

H-ARD97594

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (0)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
0/5
0 (počet hodnotení) Pridať recenziu

11 iných produktov v tejto kategórii