Číre/tmavé lepidlo Ardell DUO 5 g

Americká značka Ardell sa už dlhé roky snaží prinášať čo najlepšie vychytávky do sveta umelých mihalníc. Rozhodne medzi ne môžeme zaradiť aj toto inovatívne lepidlo od tejto značky, ktoré vo svojom balení na jednej strane obsahuje číre lepidlo a na druhej strane čierne lepidlo. Vďaka tejto kombinácií môžete Vaše obľúbené riasy nosiť či už v kombinácií s jemným líčením (čire lepidlo) alebo výraznejším líčením či čiernou očnou linkou (čierne lepidlo). Lepidlo je hypoalergenné, neobsahuje latex ani formaldehyd. Obe strany lepidla obsahujú jemný štetec, s ktorým je nanášanie rýchle a pohodlné. Obsahuje vitamín A,C a E.

Hmotnosť: 5 g

Zloženie: Ingredients:
Číre: Acrylates; Ethylhexyacrylate Copolymer; Retinol; Ascorbicacid; Tocopherol
Čierne:Acrylates; Ethylhexyacrylate Copolymer; Retinol; Ascorbicacid; Tocopherol; Water(eau,aqua) ;Retinol; Eeteareth-25; Propylenglycol; PEG60; Hydrogenated Castor Oil; Glycerin; Phenoxyethanol; Iron Oxides (CI77499)

Viac detailov

7,96 €

LEP-ARD-65696

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (2)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
2 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Super ledpilo, oceňujem, že konečne na trh prišlo lepidlo, ktoré spája v jednom produkte aj priesvitné aj tmavé lepidlo a nemusí mať človek doma milion flaštičiek. Inak kvalitou je vyborne, som s ním spokojna.

0 1 2 3 4
(5/5

Toto lepidlo mi odporučla kamoška,a som jej za to moc vďačná.Lebidlo je supe,r nepodráždi oči a skvelo drží.Díky Leni za odporúčanie!

Stránka: 1

15 iných produktov v tejto kategórii