Biele lepidlo na umelé mihalnice Absolute Cosmetics 7 g

Kvalitné lepidlo Absolute Cosmetics je bielej farby, ktorá po zaschnutí spriesvitne, vďaka čomu nalepené riasy dokonale splynú s prirodzenou líniou Vašich rias. Toto rýchloschnúce lepidlo je ideálnym pomocníkom pre bezchybné prilepenie umelých rias.

Lepidlo má dlhú výdrž - po nanesení vydrží od rána do večera bez toho, aby poškodilo Vaše riasy. Avšak aby nedochádzalo k ničeniu Vašich rias, nezabúdajte pred spaním vždy umelé mihalnice aj lepidlo dôkladne odstráiť. Pre odstránenie odporúčame použiť odstraňovač umelých mihalníc.

Použitie: Z tuby vytlačte na umelé mihalnice požadované množstvo lepidla. Počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne a následne mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.

Hmotnosť: 7 g

Zloženie: Ingredients: Acrylates Copolymer, Water, Iron Oxides

Viac detailov

2,26 €

ABS-LEP-14201B

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,55/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(3/5

Lepidlo je celkom fajn. Nie som z neho užasnuta ale nie je ani zlé.

0 1 2 3 4
(5/5

Výborne lepidlo

0 1 2 3 4
(5/5

Veelmi som spokoj a akurat som musela prist nato ako ho pouzivat, doteraz som bola zvyknuta dat viac lepidla a tym padom ho bolo vidno ale z tohto staci uplne jemne naniest na mihalnice, mne vydrzi super a ked si davam dole mihalnice konecne mi nejde oci vytrhnut, treba davat velky pozor ale, lebo aj male mnozstvo v ociach stipe,

0 1 2 3 4
(4/5

Výdržou na modré duo nemá, ale pracuje sa s nim lepšie, rýchlejšie schne, krajšie vonia žiaľ po pár hodinách sa okraje mihalníc olupuju.

0 1 2 3 4
(5/5

Najlepšie lepidlo aké som kedy mala. Práca a aj výdrž je skvelá. A za tie peniaze sa naozaj platí.

Stránka: 123

7 iných produktov v tejto kategórii