Znížené ceny Kozmetická taška Nabla Fluffy Makeup Bag

Kozmetická taška Nabla Fluffy Makeup Bag

Noste Vaše obľúbené kozmetické produkty stále so sebou. Talianska značka Nabla prichádza so štýlovou taštičkou, ktorú si zamilujete. Taštička v krásnej svetlo ružovej farbe je vyrobená zo syntetickej kožušiny. Na dotyk je veľmi príjemná, mäkká a jemná. Pohodlne do nej zmestíte všetko potrebné k dokonalému vzhľadu.

Rozmery: 24 cm x 17 cm

Viac detailov

9,68 €

-25%

12,90 €

BAG.03

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (3)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
3 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Toto je taaaaaaak strašne rozkošne, no hneď ako som to uvidela som si to musela kupit,hhhh. Proste huňatá rozkošná taštička, asi must-have pre každu dievčensku dušu.

0 1 2 3 4
(5/5

Chcela som mať kolekciu Close Up od Nably kompletnu, preto som si objednala aj tuto taštičku. Síce na začiatku som moc nevedela na čo to využijem, ale už som prišla na čo ju využiť! Baby, veď ona je na to, aby ste svoje najobľúbenejšie produkty mohli mať fakt furt so sebou – naskladať ich do tejto fluffy taštičky a môcť sa v noci k nim túliť, xixix, a bude to túlenie k niečomu milovanému, rozkošnému a mäkkému v jednom!! Ale teraz vážne- taštička je moc príjmná a moc pekná.

0 1 2 3 4
(5/5

Priznám sa neodolala som. Bolo mi jasné, že kvôli (prednádhernej) bledej farbe a (rozkošnému) chlpatému materiálu to nebude uplne praktické, ale neodolala som. Je to také ňuňuňu. Vobec tú kúpu nelutujem.

Stránka: 1

10 iných produktov v tejto kategórii