Kontúrovacia paleta L.A. Colors I Heart Makeup Contour Palette

Túžite po perfektne definovaných črtách tváre? Doprajte si ich s touto kontúrovacou paletou od americkej značky L.A. Colors. Táto paleta obsahuje 8 kontúrovacich odtieňov, ktoré sú púdrovej konzistencie. Ľahko sa nanášajú a zanechajú na vašej pokožke príjemný efekt. Tmavšie odtiene sú určené na zvýraznenie kontúr Vašej tváre a svetlejšie na presvetlenie. V paletke sa nachádza aj jeden rozjasňovač, ktorý nádherne rozjasní pleť. Odtiene sú vzájomne miešateľné, preto je paleta vhodná pre akýkoľvek farebný tón pokožky a príležitosť.

Odtiene:
  • Light to Medium – vhodný pre svetlú pokožku
  • Medium to Deep – vhodný pre tmavšiu pokožku


Rozmery: 10,3 x 16 cm

Použitie: Jednotlivé odtiene prípadne ich kombináciu použite ako make-up, čím prekryjete nedokonalosti pleti a zjednotíte farby. Následne Vašu pleť vykontúrujte. Odtiene nanášajte pomocou štetca alebo hubky na make-up alebo štetca na kontúrovanie. Pri kontúrovaní si tieňovanie prispôsobte podľa Vášho typu tváre. Podľa potreby presvetlite okolie očí, stred čela, chrbát nosa, stred hornej pery a stred brady. Tmavšou farbou následne zúžite krídla nosa, boky brady, lícne kosti a vysoké čelo.Zloženie: Ingredients: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Methylparaben, Propylparaben. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77491), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Viac detailov

7,96 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Konzistenciapúdrová
Veľkosť paletkystredná

Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,91/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Paletku vrelo odporúčam

0 1 2 3 4
(5/5

Mám bledšiu pleť a odtiene, ktoré sú v paletke sadli 100%. Na denné líčenie do práce, školy, kávu odporúčam.

0 1 2 3 4
(5/5

Vrelo odporúčam, výborná paletka, mnohostranne využiteľná.

0 1 2 3 4
(4/5

Na moju bledú pleť zbytočne veľa tmavých odtieňov ale s paletkou sa pracuje naozaj jednoducho a odtiene, ktoré používam môžem iba chváliť. Trošku prašnejšie ale aj tak spokojnosť. Na bežné líčenie úplne vystačí.

0 1 2 3 4
(5/5

Mám velmi svetlú pleť a mám odtieň light to medium a som naozaj spokojná, výborná pigmentácia, roôznorodosť odtieňov, viem sa s ňou krásne vykontúrovať s plynulími prechodmi bez flakov.

Stránka: 123

2 iných produktov v tejto kategórii