Kontúrovacia paleta L.A. Colors I Heart Makeup Contour Palette

Túžite po perfektne definovaných črtách tváre? Doprajte si ich s touto kontúrovacou paletou od americkej značky L.A. Colors. Táto paleta obsahuje 8 kontúrovacich odtieňov, ktoré sú púdrovej konzistencie. Ľahko sa nanášajú a zanechajú na vašej pokožke príjemný efekt. Tmavšie odtiene sú určené na zvýraznenie kontúr Vašej tváre a svetlejšie na presvetlenie. V paletke sa nachádza aj jeden rozjasňovač, ktorý nádherne rozjasní pleť. Odtiene sú vzájomne miešateľné, preto je paleta vhodná pre akýkoľvek farebný tón pokožky a príležitosť.

Odtiene:
  • Light to Medium – vhodný pre svetlú pokožku
  • Medium to Deep – vhodný pre tmavšiu pokožku

Rozmery: 10,3 x 16 cm

Použitie: Jednotlivé odtiene prípadne ich kombináciu použite ako make-up, čím prekryjete nedokonalosti pleti a zjednotíte farby. Následne Vašu pleť vykontúrujte. Odtiene nanášajte pomocou štetca alebo hubky na make-up alebo štetca na kontúrovanie. Pri kontúrovaní si tieňovanie prispôsobte podľa Vášho typu tváre. Podľa potreby presvetlite okolie očí, stred čela, chrbát nosa, stred hornej pery a stred brady. Tmavšou farbou následne zúžite krídla nosa, boky brady, lícne kosti a vysoké čelo.

Zloženie: Ingredients: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Methylparaben, Propylparaben. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77491), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Viac detailov

7,78 €

Zakúpením získate 7 vernostných bodov.Tento produkt je dočasne vypredaný

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Vlastnosti produktu

Konzistenciapúdrová
Veľkosť paletkystredná

Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
4 (počet hodnotení)
0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Veľmi dobrá paletka krásne pigmentovaná. Spokojnosť

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Výborná kontúrovacia paletka. Bez nej si už neviem predstaviť svoju rutinu v líčení. Jediné malé mínus je to, že trošku práši (ale to je detail).

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Už dlho som sa obzerala po nejakej väčšej konturovaciej paletke, lenže všetky boli drahšie. Keď som objavila túto rozhodla som sa ju objednať a neľutujem. Je výborne pigmentovaná a osahuje pekné odtiene, ktoré sa dajú medzi sebou miešať, čiže bude sedieť každému. Za takú cenu lepšiu nenájdete !

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

milujem túto paletku

Stránka: 1

19 iných produktov v tejto kategórii