Vodeodolná ceruzka na pery a oči Nabla Magic Pencil

Magická ceruzka od talianskej značky Nabla Vás najskôr očarí svojou intenzívnou pigmentáciou, potom svojim všestranným využitím a nakoniec svojou dlhotrvácnosťou a vodeodolnosťou. Vďaka prirodzeným telovým odtieňom a príjemnému hladkému zloženiu sa stane Vašim neoceniteľným spoločníkom pri líčení. Môžete ju využiť na spodnú vodnú linku, vo vnútornom kútiku oka, ako kontúrovaciu ceruzku na pery, na presne definovanie obočia… Možností, ktoré táto ceruzka ponúka je naozaj veľa. Vďaka svojmu jemnému zloženiu, ktoré je dermatologicky testované, je vhodná aj na použitie vo vnútri oka. Obsahuje prchavé silikóny pre dlhotrvácny a vodeodolný efekt. Neobsahuje minerálny olej, parafíny, parabény, prchavé cyklomethikóny (D4, D5, D6) a konzervačné látky. Je vhodná pre vegetariánov a vegánov. 

Odtiene:
  • Nude
  • Light Nude
  • Dark Nude
Hmotnosť: 1,2 g

Použitie: Vďaka unikátnemu zloženiu a príjemnej prirodzenej farbe, ktorá je vhodná pre všetky odtiene pleti má táto ceruzka viacero možnosti použitia. Naneste potrebné množstvo ceruzky na miesto kam si ju želáte aplikovať. Po použití vždy tesne uzatvorte. Môžete ju využiť ako:
  • Spodnú vnútornú linku
  • Presné definovanie obočia
  • Ohraničenie pier
  • Do vnútorného kútika oka
  • Očnú linku
  • Upresnenie línií make-upu
Zloženie: Ingredients: Hydrogenated Polyisobutene, Isododecane, Synthetic Wax, Polymethylsilsesquioxane, Silica, Polybutene, Hydrogenated Polydicyclopentadiene, Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Hydrogenated Castor Oil, Synthetic Beeswax, Ethylene/Propylene Copolymer, Pentaerythrityl Tetradi-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate. [May Contain (+/−): Titanium Dioxide CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. Formulated without: mineral oil, paraffin, parabens, volatile cyclomethicones (D4 , D5 , D6), preservatives. Cruelty Free. Suitable for Vegetarians and Vegans.

Viac detailov

7,50 €

Zakúpením získate 7 vernostných bodov.cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Recenzie (3)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
3 (počet hodnotení)
0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Pre mňa asi najlepší produkt ktorý som kúpila na Krasotike

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Mám odtieň Light Nude a je to super neutrál na pery v kombinácii s akýmkoľvek rúžom a zároveň je super na zväčšenie oka. Používam ju na vnútornú linku.

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Najlepšia ceruzka do vnútorného viečka v ponuke ! Nedráždi, tým že je mäkká a zväčšenie oka je naozaj prirodzené. Ja mám odtieň NUDE a nekričí to, ako keď mám bielu. Drží ako pribitá celý deň. Dokonca aj ako podklad pod rúže je famózna. Vyniknú tak farby rôznych rúžov.

Stránka: 1

10 iných produktov v tejto kategórii