Kontúrovacie pero na pery Ardell Beauty No Slip

Americká značka Ardell Beauty prichádza na trh aj s jedinečným kontúrovacím perom. Vďaka jemnej kefke tohto šikovného produktu už nikdy nebude problém vytvoriť čisté a ostré kontúry. Môžete presne obtiahnuť kontúry Vašich pier alebo pre plnší vzhľad pier jemne pretiahnuť nad prirodzenú líniu. Inovatívna kvapalná zložka zaručí dlhotrvácnu farbu, ktorá sa nerozmaže a odolá nápojom či bozkom. Dostupné v 12 výnimočných odtieňoch.

Použitie: Pomocou kefky s jemným hrotom obtiahnite prirodzené kontúry Vašich pier. Pre plnší vzhľad pier jemne prejdite kefkou nad prirodzenú líniu pier. Následne pery vyplňte rúžom vo farbe pera.

Objem: 1,47 ml

Poznámka: Farebný odtieň na obrázku sa môže mierne líšiť od skutočnosti, v závislosti od tónu pier, svetla, či nastavenia farebnosti na obrazovke Vášho zariadenia.

Viac detailov

2,62 €

-75%

10,49 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Dlhá výdrž, precízna aplikácia, nádherná pigmentácia = dokonala trojkombinacia vďaka ktorej toto pero milujem.

0 1 2 3 4
(5/5

S perom som maximalne spokojná. Dobre sa s ním pracuje a vytvára krásne rovné línie. Dávam 5 z 5

0 1 2 3 4
(5/5

Super pero, už asi nikdy sa nevrátim k ceruzkam. Toto je oveľa rýchlejšie, presnejšie a príjemnejšie. Mámuž asi 3 odtiene a dokúpim ešte ďalšie, je to fakt supe.r

0 1 2 3 4
(5/5

Tak tento produkt mne osobne maximalne vyhovuje!!Mam tenucke pery,aby som vobec nejake mala musim trochu pretahovat a s tymto produktom sa perfektne pracuje, vyzera to prirodzene a je to rychle.Odporucam!!

Stránka: 1

3 iných produktov v tejto kategórii