Luxusná sada 2 hubiek na make-up L.A. Girl

Unikátna sada dvoch kozmetických hubiek Pack Blending Sponge od americkej značky L.A. Girl je geniálnym pomocníkom pre dokonalý vzhľad. S jej pomocou vytvoríte perfektný make-up a dokonale zakryjete nedostatky na pleti či kruhy pod očami. Vďaka svojej flexibilite sa stane Vašim každodenným spoločníkom pri líčení. Hubka je vyrobená zo špeciálnej peny, ktorá neobsahuje latex. Pred každým použitím hubku ponorte pod prúd vody a počkajte, kým úplne nasiakne. Následne hubku poriadne vyžmýkajte v rukách, poprípade jemne osušte uterákom alebo servítkou. Až následne s ňou aplikujte make-up.

Hubky sú zabalené v luxusnom čiernom darčekovom balení.

Rozmer:  2,8 cm

Použitie: Hubku jemne navlhčite, tým sa zväčší a vďaka mokrému povrchu sa make-up bude lepšie zapracovávať do pleti.

Viac detailov

12,96 €

GPB401

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (8)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
8 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Absolútne najdokonalejšie hubky na svete! Plánujem si ich kupovať stále dookola... Výhodou je aj to, že sa dajú pekne vyčistiť. Za mňa maximálna spokojnosť a 100% odporúčam!

0 1 2 3 4
(5/5

Zbožňujem ich

0 1 2 3 4
(5/5

Hubky mäkkučké,dobre sa s nimi pracuje.

0 1 2 3 4
(5/5

Dlho som používala orginal beauty blender, ale dávať za to 18,00€ každý 3. mesiac je trošku moc, tak som dala šancu týmto, nesklamali, tieto hubky sú aj lepšie aj lacnejšie, čo viac si priať :-)

0 1 2 3 4
(5/5

Za tú cenu dve takéto úžasné hubky? Pre mňa osobne najviac výhodná kúpa! Predtým som skúšala len jednu hubku inej značky, ktorá ale bola veľmi veľmi tvrdá, zle sa mi s ňou pracovalo a popravde, nevedela som pochopiť, komu môže vyhovovať používanie hubky na zapracovanie makeupu. Dala som ale ešte šancu týmto hubkám a urobila som najlepšie ako som mohla. Veľmi dobre sa s nimi pracuje, sú mäkkučké, nemám pocit, že by plytvali makeupom, vodu pekne vsiaknu a makeup na mne vyzerá krajšie ako kedykoľvek predtým :)

Stránka: 12

3 iných produktov v tejto kategórii