Znížené ceny Sada magnetických mihalníc Ardell Wispies

Sada magnetických mihalníc Ardell Wispies s aplikátorom

Prestrihnuté magnetické riasy od značky Ardell, ktoré sa Vám budú ešte jednoduchšie aplikovať. Tým, že sú prestrihnuté na polovicu, ľahšie sa aplikujú a zároveň vyzerajú veľmi prirodzene. Tieto magnetické riasy používajú multimagnetickú technológiu s takmer neviditeľnými magnetmi, aby riasy bezproblémovo kopírovali prirodzenú líniu Vašich rias. Viac menších magnetov zaistí bezpečnejšie držanie mihalníc. 

Magnetické riasy sú vyrobené z ľudských vlasov, majú mäkký a prirodzený vzhľad a je možné ich používať opakovane. Aplikovať si môžete všetky časti pre výraznejší efekt alebo len polovicu z rias pre jemnejší a prirodzený vzhľad.

Súčasťou balenia je aj aplikátor magnetických rias.

Použitie: 

  • Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden zo štyroch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  • Následne upevnite nad Vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  • Vezmite si jednu spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod Vaše vlastné riasy bližšie k vnútornému kútiku oka. Potom priložte druhú časť pri vonkajšej časti oka. Miniatúrne magnety obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  • Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.

Viac detailov

13,57 €

-15%

15,96 €

70460

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.




Recenzie (0)



Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
0/5
0 (počet hodnotení) Pridať recenziu

30 iných produktov v tejto kategórii