Fixačný sprej na make-up L.A. Girl HD Pro Setting Spray

Už sa viac nemusíte báť, že sa Váš make-up po čase rozmaže, alebo sa bude lesknúť. Jedinečný fixačný sprej na make-up od americkej značky L.A. Girl dodá vašej pleti matný vzhľad a Váš make-up bude po celý deň vyzerať ako keby bol čerstvo nanesený. Fixačný sprej nelepí a obsahuje hydratačné zložky, vďaka ktorým sa bude Vaša pleť cítiť sviežo aj počas horúcich letných mesiacov. Má rýchloschnúce zloženie, neobsahuje parabény a ani pridané vôňe. Je vhodný pre všetky typy pleti. 

Objem: 30 ml

Použitie: Fixačný sprej streknite podla potreby na čerstvo nanesený make-up vo vzdialenosti 12 – 16 centimetrov od tváre. Počas striekania majte zatvorené oči. 

ZloženieWater, Alcohol, VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Disodium EDTA, Niacinamide, Sodium Salicylate, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Mahonia Aquifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Phenoxyethanol.

Viac detailov

6,96 €

GFS950

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (15)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,47/5
15 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Fixačný sprej naozaj funguje, zafixoval makeup aj tiene, ani špirala sa nedrolila, jemne sa po ňom lesknem ale lesk sa už viac nezvyšuje, taká ako som tesne po fixácii vyzerám aj večer pri odmaľovávaní

0 1 2 3 4
(4/5

Produkt ma velmi milo prekvapil mám dost mastnú plet a tento fixačný sprej zabezpečil to že sa mi pleť neleskla akurat mi ho mohlo byt vačšie balenie

0 1 2 3 4
(4/5

Zatiaľ som spokojná v rámci fixácie špirály, som zvedavá na účinok pre make-up, nakoľko mám mastnú pleť.

0 1 2 3 4
(5/5

Prekvapil !milo!

0 1 2 3 4
(5/5

Tento sprej mi veľmi pomohol nakoľko mám mastnú pleť a nemusím sa napudrovat aj štyri hodiny po nastriekani ☺

Stránka: 123

6 iných produktov v tejto kategórii