Znížené ceny Darčeková sada I Love LET'S GET FIZZY Chocolate & Mint

Darčeková sada I Love Let's Get Fizzy Chocolate & Mint

Darujte Vašim milovaným k Vianociam niečo špeciálne! Potešte ich darčekovou sadou od anglickej značky I Love. Sada obsahuje 3 bomby do kúpeľa, všetky s možnosťou dvojitého použitia, čiže v jednom krásnom vianočnom balení sa ukrýva až 6 lahodných, relaxačných kúpeľov. Stačí, keď vhodíte do vody iba polovicu bomby, ktorá začne jemne šumieť a nádherne prevonia celý kúpeľ. Po kúpeli ostane Vaša pokožka jemná a vláčna.


S
ada obsahuje:

  • 2 x bombu do kúpeľa Chocolate Fudge Cake –  bomba do kúpeľa s vôňou lahodnej čokoládovej dobroty

  • 1 x bombu do kúpeľa Minty Choc Chip –  bomba do kúpeľa s osviežujúcou mentolovou arómou


Objem:

  • 3 x 150 g


Z manipulačných dôvodov nie je možné tento produkt doručiť pomocou dopravcu Slovenská pošta.


Zloženie:
Ingredients: Bicarbonate of Soda, Citric Acid, Shea Butter, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Amyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, CitralCI 19140.

Viac detailov

9,68 €

-25%

12,90 €

G1707M038ML

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (6)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,33/5
6 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(1/5

Vzhľadom na skvelú propagáciu a skvelé hodnotenia som si túto sadu objednala avšak som sklamaná. Čakala som viac avšak na také malé spríjemnenie kúpeľa je to fájn. Darovala som túto sadu ďalej :)

0 1 2 3 4
(5/5

Skvelo voňaju.. Spokojnosť veľká

0 1 2 3 4
(5/5

Objednala som to pre svokru, ktorá sa rada kúpe a používa rôzne soly a peny, takže verím, že ju poteším.

0 1 2 3 4
(5/5

Som maniačka kúpeľov a tieto bomby sú super. Sú tam tri, ale kazdá je rozdelená na polovicu. 2 čokoládové a 2 mentolové. Mám 3 balenia, takže si to rôzne kombinujem. Mám buď iba čokoládový alebo mentolový kúpeľ, alebo ich zmiešam, že si dám polku jednej bomby a polku druhej. Vôňa je prekrásna a hlavne pokožku zvláčnia a vyživia. Somv eľmi spokojná a chystám sa aj na tú jahodovú sadu. Inak obal je dobrý skladovací priestor.

0 1 2 3 4
(5/5

Kúpila som túto sadu s tým, že ju rozdelím a dám každej kámoške 1 bombu do kúpeľa ako taký malý darček na Vianoce. Jednu som vyskúšala ja sama. Dobre je, že každá tá guľa sa dá rozdeliť na dve použitia, keďze je taká rozpolená. Ja som vyskúšala tú s príchuťou čokoládový koláč a je to paráda. Nie je úplne šumivá, ale tak sa jemne roztápa a kúpeľ je potom taký voňavý a naozaj zanecháva voňavé aj telo po kúpeli. Tubu chcem využiť ako obal na štetce, čo odporúčala Krasotia v live streame. Ďakujem za tip aj za túto sadu. Som veĺmi spokojná.

Stránka: 12

3 iných produktov v tejto kategórii