Darčekový poukaz v hodnote 30 €

Obdarujte svojich blízkych niečím výnimočným a doprajte im vybrať si a nakombinovať svoj vlastný darček plný krásy. Tento originálny poukaz v hodnote 30 € je ideálnym darčekom pre všetky milovníčky kozmetiky.

Poukaz Vám príde v papierovej forme na vami uvedenú adresu pekne zabalený v obálke. Darčekový poukaz je možné využiť na všetky produkty z nášho e-shopu vrátane produktov v akcii. Každý darčekový poukaz je jednorázový a nie je kombinovateľný s inými zľavovými poukážkami. Platnosť poukazu je do 31. decembra 2020. 

Postup uplatnenia darčekového poukazu:

Vložte do kabelky tovar, ktorý ste si vybrali a pokračujte k dokončeniu objednávky. S každou darčekovou poukážkou vám bude pridelený jedinečný kód, ktorý zadáte pri nákupe a hodnota poukážky sa Vám automaticky odpočíta z celkovej čiastky Vašej objednávky.

V prípadu záujmu zaslania darčekového poukazu v elektronickej forme kontaktujte prosím zákaznícku podporu na info@krasotika.sk.

Viac detailov

30,00 €

DPK-30

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (2)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
2 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Super darček v prípade, ak neviete presne, akú kozmetiku by si dotyčná vybrala :-) kupón prišiel kuriérom už na druhý deň od objednania a ešte k nemu bol aj pribalený malý darček. Ďakujem, veľká spokojnosť. :-)

0 1 2 3 4
(5/5

Darček v takejto podobe je super. Kúpila som ho sestre a veľmi sa potešila.

Stránka: 1

3 iných produktov v tejto kategórii

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež