Darčekový poukaz na kurz sebalíčenia v hodnote 150 €

Darčekový poukaz na kurz sebalíčenia v hodnote 150 € je ideálnym darčekom pre všetky milovníčky kozmetiky.  Pod vedením odborných lektoriek sa naučíte ako správne nanášať make-up, aké farby Vám pristanú, ako správne aplikovať očnú linku k Vášmu tvaru oka a mnohé ďalšie tipy a triky.

Poukaz je možné uplatniť pre skupinový kurz sebalíčenia. Cena zahŕňa 5 hodín kurzu pod vedením odborných lektoriek, produkty a pomôcky a ich používanie počas kurzu, občerstvenie, certifikát,  zľavy na produkty a líčenia. Kurzy prebiehajú pravidelne vo vybraných slovenských mestách: Čadca, Žilina, Trenčín, Nitra, Bratislava.

Poukaz Vám príde v papierovej forme na vami uvedenú adresu pekne zabalený v obálke.
Každý darčekový poukaz je jednorázový a nie je kombinovateľný s inými zľavovými poukážkami. Platnosť poukazu je do 31. decembra 2018. 

Postup uplatnenia poukazu na kurz sebalíčenia.:

Na stránke mua.krasotika.sk vyplňte prihlášku. My Vás budeme čoskoro informovať o ďalšom postupe, platbe a podmienkach účasti. Poukaz so sebou prineste na vami vybraný kurz a užite si s nami deň plný krásy.

V prípadu záujmu zaslania darčekového poukazu v elektronickej forme kontaktujte prosím zákaznícku podporu na info@krasotika.sk, prostredníctvom online chatu alebo na telefónne číslo 02/222 003 04.

Viac detailov

150,00 €

DP-KS-150

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (0)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
0/5
0 (počet hodnotení) Pridať recenziu

3 iných produktov v tejto kategórii