Showroom je momentálne mimo prevádzku z dôvodu reorganizácie firemných aktivít na území Slovenskej republiky. Zákazníkom je k dispozícii výhradne výdajne miesto na adrese Námestie Slobody 101, Čadca.


Nájdite si chvíľku len sama pre seba a navštívte osobne showroom Krasotiky priamo v centre mesta Čadca, na Námestí Slobody 101 (v budove Slovenskej pošty na 1. poschodí), alebo pozvite aj svoje priateľky, či rodinu na „ochutnávku“ Vašej obľúbenej kozmetiky v príjemnom prostredí, kde Vás vždy milo privítame a odborne poradí
me. Naša showroom nie je obvyklou predajňou. Keďže Krasotika je internetový obchod, showroom je istým spôsobom špecifická. Je krásna, je ružová a biela, niekedy je nedostupná, vždy však usmiata - showroom Krasotiky je ako dokonalá žena.

Čo u nás nájdete?

  • miesto, kde si môžete vyzdvihnúť Váš tovar objednaný v Krasotike cez internet, 
  • jedinečnú príležitosť na vlastnej koži si otestovať produkty z nášho online katalógu, 
  • ochotný odborný personál, ktorý je vždy pripravený sa Vám plne venovať, či poradiť Vám správny produkt, odtieň alebo tip pre správnu aplikáciu,
  • pohodlné posedenie pre Vás či Vašich blízkych. Samozrejmosťou je malé občerstvenie,
  • Vaše útočisko, kde sa budete cítiť príjemne a výnimočne aj napriek nepriaznivému počasiu, či každodennému zhonu,
  • miesto krásy, kam sa budete rada vracať, či už sama, alebo v spoločnosti ďalších milovníčok krásy,
  • možnosť nechať sa nalíčiť profesionálnou vizážistkou. 

 

Showroom v Čadci

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
8:00 - 13:00

Zmena otváracích hodín je vyhradená. O zmenách vždy informujeme na našich webových stránkach. Showroom sa totiž využíva aj na interné účely ako je napríklad fotenie, príprava videí a ďalšie. Chceme Vám totiž prinášať naozaj to najlepšie zo sveta krásy.

Objednávky na líčenie príjmame osobne alebo na emailovej adrese mua@krasotika.sk.

Našim cieľom počas Vašej návštevy showroom Krasotiky je predovšetkým Vaša spokojnosť a príjemný zážitok z nakupovania práve u nás. Neváhajte a príďte sa presvedčiť.