Nájdite si chvíľku len sama pre seba a navštívte osobne showroom Krasotiky priamo v centre mesta Čadca, na Námestí Slobody 101 (v budove Slovenskej pošty na 1. poschodí), alebo pozvite aj svoje priateľky, či rodinu na „ochutnávku“ Vašej obľúbenej kozmetiky v príjemnom prostredí, kde Vás vždy milo privítame a odborne poradíme. Naša showroom nie je obvyklou predajňou. Keďže Krasotika je internetový obchod, showroom je istým spôsobom špecifická. Je krásna, je ružová a biela, niekedy je nedostupná, vždy však usmiata - showroom Krasotiky je ako dokonalá žena.

Čo u nás nájdete?

  • miesto, kde si môžete vyzdvihnúť Váš tovar objednaný v Krasotike cez internet, 
  • jedinečnú príležitosť na vlastnej koži si otestovať produkty z nášho online katalógu, 
  • ochotný odborný personál, ktorý je vždy pripravený sa Vám plne venovať, či poradiť Vám správny produkt, odtieň alebo tip pre správnu aplikáciu,
  • pohodlné posedenie pre Vás či Vašich blízkych. Samozrejmosťou je malé občerstvenie,
  • Vaše útočisko, kde sa budete cítiť príjemne a výnimočne aj napriek nepriaznivému počasiu, či každodennému zhonu,
  • miesto krásy, kam sa budete rada vracať, či už sama, alebo v spoločnosti ďalších milovníčok krásy,
  • možnosť nechať sa nalíčiť profesionálnou vizážistkou. 

 

Showroom v Čadci

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
10:00 - 12:30
13:00 - 18:00

Zmena otváracích hodín je vyhradená. O zmenách vždy informujeme na našich webových stránkach. Showroom sa totiž využíva aj na interné účely ako je napríklad fotenie, príprava videí a ďalšie. Chceme Vám totiž prinášať naozaj to najlepšie zo sveta krásy.

Objednávky na líčenie príjmame osobne alebo na telefónnom čísle 0944 085 272.

Našim cieľom Vašej návštevy showroom Krasotiky je predovšetkým Vaša spokojnosť a príjemný zážitok z nakupovania práve u nás. Neváhajte a príďte sa presvedčiť.